drzwi wejsciowe Przechowywać dając im aktualizacje i dowodów może być. Stalkerzy mają tendencję do zostawić ślad rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe, e-maili i listów więc nie w przypływie wściekłości jak ja nagrać niektóre z nich. Należy je przechowywać w bezpiecznym miejscu, gdzie nie można znaleźć (z prawnikiem, jeśli zaangażowane z usług jednego), ponieważ śledzą może stać paranoidalne mogą wejść do twego domu, aby usunąć wszelkie obciążające dowody. Przechowywać numery telefonów, takich jak krajowe agencje schronisk przemocy, które można idź do stalker zagraża przemoc. Każdy kraj będzie miał swoje własne wersje i zazwyczaj można je znaleźć w Internecie lub w danej społeczności. Czy droga ewakuacyjna planowane jeśli robi się brzydki.

drzwi wejsciowe

7. Do prawa ant-stalking zostały wprowadzone w wielu stanach Ameryki policji miał bardzo mało energii, aby aresztować tych ludzi. Niestety policja nie mógł zrobić nic, dopóki ofiara została zaatakowana. Dopiero sławna wysoki profil został zamordowany po śledzony przez 2 lata zrobił patenty USA rząd federalny podjąć odpowiednie działania. Do tego momentu wydano zakaz zbliżania i wielu stalkerów zignorował aby przejść na stronę kliknij tutaj. je pozostawiając swoją ofiarę uczucie bezradności. To dlatego tak wiele ofiar nie kontynuować dalszych działań prawnych ze względu na postawę stalker do niego. Boją nastąpi odwet gdyby ponownie skontaktować się z policją. Śledzony mogą być przerażające, ale jeśli nic zrobić, aby pomóc sobie stalker pomyślą wygrali i rzeczy będzie jeszcze gorzej. Oni nie mają współczucia czy empatii dla ich losem ofiary więc trzeba pomóc policja wykonywać swoją pracę. Nie może być pierwszą ofiarą stalkerów więc proszę współpracować z policją, którzy będą chcieli tego faceta za kratkami jak ty.

drzwi wejsciowe

Przeciwciała anty-Stalking przepisy istniejące w wielu częściach Ameryki daje policji prawo do naliczenia sprawców, którzy wielokrotnie

– autor artykułu