drzwi inwentarskie

Rozłóż pozostałe listwy całej przerwach Powierzchnia 16 calowych. Zawsze sprawdź czy listwy są na poziomie stosując wskaźnik poziomu może trzeba użyć podkładek cedrowe, aby wyrównać spadki w betonie, wsunąć podkładki pod listwami dopóki poziom. (W razie wątpliwości zalecamy konsultacji zawodowego instalatora dla tej metody).aby przejść na stronę kliknij tutaj.

drewniane Podłoże

podłogi z drewna mogą być przybite do istniejących podłożach drewnianych, takich jak deski lub sklejki a nie do podłogi wiórowych ponieważ nie są wystarczająco silne, aby utrzymać paznokcie. Deski muszą być w dobrym stanie i poziomie, jeśli nie jest to wskazane, aby położyć zewnętrznej 6mm sklejkę dół jako pierwszy.

Aby uniknąć skrzypienie, sprawdź nad podłoże i bezpiecznie zamocować wszystkie luźne deski. Dla dodania izolacja akustyczna jest to również wskazane, aby użyć standardowego podkładu piankowego.

Po paznokci w dół podłogi z litego drewna użyć Porta gwoździarka do kierowania gwóźdź pod kątem 30 stopni poprzez język i do podłoża. Porta Gwoździarki można wypożyczyć w każdym dobrym sklepie z wynajmu, ale są drogie w zakupie.

Znowu trzeba będzie zostawić szczelinę dylatacyjną 15 mm na całym obwodzie pomieszczenia. Aby utrzymać tę lukę podczas przekładki instalacyjne są dostarczane w zestawach instalacyjnych.

Po zainstalowaniu podłogę można pokryć tę szczelinę dylatacyjną z Szkocja lub nową listwy boards.The 15mm Szczeliny dylatacyjne należy również pozostawić w drzwiach, w których podłoga pokonywaną z jednego pomieszczenia do drugiego; Sprzedajemy pełną gamę profili drzwiowych dostępnych dopasować podłogę na tej stronie.

UBYTEK

– autor artykułu