drzwi francuskie

Pięć prostych pomysłów dekorowanie łazienki

Nawet jeśli pracujesz na napięty budżet, te pomysły dekoracyjne pięć łazienka będzie pracować dla Ciebie. Zrobią łazience wydaje się większe i bardziej relaksujące i nie rozbić bank. Dodatkowo, są one proste. Nie ponownej instalacji wodociągowej udział! I odnowione łazienki Jest to świetny sposób, aby dodać wartość do swojego domu, gdy przyjdziesz go sprzedać.torby reklamowe

1. rozruszać się po ścianach

Malowanie ścian jest jednym z najprostszych pomysłów łazienka zdobienia mam: to szybko zrobić, i robi ogromną zmianę. To pierwsze zadanie należy rozważyć. Znajdź malowanie nudne? Get znajomego, aby przyjść i pomóc. Dwaj z was skończy się łazienka w ciągu kilku godzin. Będziesz mieć pośmiać się razem, a ty przyjaciel nie będzie pobierać opłaty za jego czasów! Malować ściany lżejsze, aby Państwa łazienka większe. Pastelowe kolory działają najlepiej. Światło niebieskie lub zielone tworzy relaksującą spokojną atmosferę.

2. Dodaj kolejny lustro

drzwi francuskie

Lustra dokonać pokoje nagle wydają dwa razy rozmiar. To rozjaśnia przestrzeń i zwiększa światło w łazience. Mają jedno lustro nad zlewem, a drugi na ścianie naprzeciwko niej dla najlepszego efektu.

3. Wymień mocowania

Zmień wszystkie tymczasowe mocowania w łazience: uchwyt na papier toaletowy, półki, uchwyty, wieszaki na ręczniki, dywaniki, klamki, haczyki lub wieszaki, zasłony prysznicowe, i tak dalej. Są tylko małe przedmioty, więc nie kosztują wiele, aby wymienić. Jest to proste do zrobienia zbyt – będzie tylko kilka śrub posiadających każdy do ściany. Idź do półek szklanych i srebrnych okuć dla nowoczesnym wyglądem elementów drewnianych lub jeśli wolisz coś bardziej tradycyjne. Upewnij się, że pasuje do wszystkiego!

4. kupić nowe ręczniki

Jest to jeden z moich najprostszych pomysłów łazienka zdobienia, ale na pewno skuteczny.
pirox.pl
– autor artykułu