drzwi balkonowe cena

Dwarf Koreański Lilac

Po wybraniu liliowy sadzenia krzew, który jest częścią naszego dziedzictwa amerykańskiego – niektóre nawet nazywa się „bzu szarlotkę krzewów”. Thomas Jefferson sadzone bzy w Monticello i bzy powitał gości jak weszli ogród kwiatowy Jerzego Waszyngtona w Mount Vernon. elegia poety Walta Whitmana Abraham Lincoln: „Kiedy Bzy Ostatnio w Dooryard Bloom’d” przywołuje obraz krzewu bzu, które mogą być znane wielu:

W dooryard frontman starą Farm-dom w pobliżu białych wash’d palings,

Stoi wysoki krzew bzu, rosnące z sercem w kształcie liści Rich Green,

drzwi balkonowe cena

Z wielu spiczastym kwiat rośnie delikatna, z perfumami silne kocham,

Z każdym liściu cud – i od tego krzewu w dooryard,

Z delikatnymi-color’d kwiatów i serca w kształcie liści Rich Green,

drzwi balkonowe cena

Gałązka z kwiatem złamię.

Francuskim i holenderskim kolonista pierwszy wprowadzono bzy do Stanów Zjednoczonych, niosąc je podczas swoich długich podróży przez Atlantyk. Bzy wkrótce znaleźli się w całej Ameryce Północnej, przyjeżdżających sakw i trener. powiększanie ust gdynia Obecnie istnieje ponad 2000 odmian nazwane bzy dzięki wielu pracowitych i zapalonych hodowców na całym świecie. Nasza funkcja roślin w tym tygodniu jest Dwarf Koreański Lilac – najbardziej użyteczny wszystkich bzy, a ulubionym Alana wszystkich krzewów nam rosną. Jest łatwa w uprawie i utrzymaniu, co piękne i miłym dodatkiem do Twojego ogrodu.

Dwarf Koreański bzu (Syringa meyeri Pablibin)

rodzic krasnolud Koreańskiej bzy ‚, to Syringa meyeri, został nazwany na cześć Franka Meyera, który odkrył ją w ogrodzie w Pekinie w 1909 roku i wysłał sadzonek domu do Stanów Zjednoczonych. Wiele bzy są potomstwem Syringa meyeri, ale palabin Dwarf Koreański Lilac jest najmniejszym i najbardziej zachwycający. Czysty, ciemnozielone liście stanowi idealne tło dla znakomity silnie pachnące, lawendy różowe różyczki, które obejmie gęsty krzew od stóp do głów.

– autor artykułu