drzwi antywlamaniowe cena Jednakże, może on / ona chce, aby mieć mammografię. American Cancer Society zaleca coroczne mammografii kobietom osiągnąć raz 40. Wiele kobiet są zaniepokojeni mammografii, ponieważ są one o bryłach odkryli – ale nowoczesne metody zmniejsza dyskomfort tej procedury diagnostycznej. Ponadto, nowa technologia, podobnie cyfrowego obrazowania MRI piersi, i kot skany, skany PET i ultradźwięków piersi, oferuje bardziej komfortową drogę dla kobiet mieć przesiewowe mammograficzne. Porozmawiaj z lekarzem o teście paskowym raka piersi. W poważniejszych przypadkach może wolał wykonać biopsję, która polega na przecięciu maleńką próbkę tkanki z podejrzanych piersią bryły i wysyłając ją do analizy. Może nawet chcą przeprowadzić pachowej rozwarstwienie. To polega na usunięciu warstwy tłuszczu, ponieważ tłuszcz może być ukrywanie węzłów i są w stanie określić, czy są obecne komórki nowotworowe, a jeśli nie są, stopień rozprzestrzeniania się komórek rakowych za. Jeśli nowotwór rozprzestrzenił się do węzłów chłonnych będzie na ogół usunąć od pięciu do dwudziestu pięciu węzłów podczas konwencjonalnego rozwarstwienia pachowej.

5. Większość kobiet martwić, że jeśli komórki rakowe są odkryte, będą mieli automatycznie usunięciu piersi. Ze względu na postrzeganą oszpecenie, która wynika z mastektomii, jest to bardzo prawdziwy koszmar, że każda kobieta ma nadzieję, że nigdy nie musiał stawić czoła. Można zabrać pociechę z faktu, że lumpektomii (usunięcie tylko bryłą, a niektóre z normalnej tkanki, która go otacza) radioterapii i recepty leki są skuteczne alternatywy i że zazwyczaj mastektomia jest ostatecznością.

6. onkolog może przepisać chemioterapię, która obejmuje „substancje chemiczne stos owane w leczeniu chorób zakaźnych lub profilaktyki chorób.” Obejmuje SERM, inhibitory aromatazy i progestageny.
euroimpex.pl – wydruk poufny
– autor artykułu