drzwi garazowe

Zbuduj własne plany Generator wiatrowe

Zdecydowałeś się zbudować generator wiatru, a teraz trzeba budować własne plany generatora wiatrowego. To naprawdę nie jest skomplikowany projekt albo szybko przy rodzinie do korzystania z odnawialnych źródeł energii dla Twojego domu.

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

– Skromne narzędzia, które każdy dom ma w nim

– Około 4 dni do zakończenia prac

– Szczegółowe plany zbudować swój własny generator wiatru

drzwi garazowe

Warto także spróbować znaleźć dobrego pomocnika do przechowywania materiału, gdy jest on przecięty lub montowane. Pierwsza pozycja na liście powinna być zamówić silnik prądu stałego. Plany wskazują kilka źródeł można użyć.

Zaletą jest to, że silnik prądu stałego mogą być dostarczane do twoich drzwi bez żadnych kłopotów. To kosztuje tylko około 30 $ za. Nagromadzenie własne plany generatorów wiatrowych pokazują wyraźnie, że można zbudować własny poniżej $ 150 łącznie z kosztami plany.

Porównaj to do tysięcy byś inaczej spędzają w sklepie kupił modelu i można zobaczyć, dlaczego proponujemy Ci zbudować samemu. W celu wytworzenia co najmniej 1000 watów mocy trzeba będzie 4 ostrza stóp lub całkowitą średnicę tarczy 8 stóp. Zapewni to wystarczającą moc, aby wywołać pożądany 1000 watów.

Można użyć rury PVC zbudować ostrza, ale zalecamy użycie drewnianych łopatek chociaż. PVC jest dobre dla mniejszych ostrzy, ale nie będzie stanąć do ciężkich presji silnych wiatrów, gdy ostrza są ponad trzy stopy długości.

Można użyć dowolnego silny węzeł wolnego drewna świerkowego lub cedrowego, ale są chyba najlepsze, wraz z dowolnego drewna liściastego. Wystarczy użyć materiałów masz w ręku, które są mocne i niedrogie.

drzwi garazowe

Używane wieże telewizyjne mogą być używane jako generator wieży wiatrowej, jak przedstawiono w planach też, można również znaleźć tam wolne źródeł głębokich akumulatorów motocyklowych. Gdy silnik DC przybywa prostu zebrać wszystkie części i umieścić go na swoim wolnym wieży.

Po raz pierwszy można zobaczyć noże generatorów wiatrowych przędzenia i produkujących energię w domu nie będą mogli przestać się uśmiechać.

Czy wiesz, że oczekuje się, że stopy elektrycznej podwoi się do końca przyszłego roku? Nie daj się złapać nieprzygotowany. Zacznij teraz na własnym generatora wiatrowego.

Dowiedz się, co zbudować własny wiatrowe Plany Generator jest to miejsce, aby zacząć uczyć o energii odnawialnej dla domu za pomocą wiatru, a nawet nauczyć się tworzyć własne panele słoneczne też.

Living off siatka jest to świetny sposób na bardziej efektywne wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych, a uczenie się, jak budować własne panele słoneczne, a nawet generator wiatru jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć.

– autor artykułu