drzwi lustrzane

Szafki kuchenne – Zrób to na własną rękę

Nie trzeba mieć drogich narzędzi do budowania własnych szafek kuchennych. Zrób to na własną rękę, w wolnym czasie w warsztacie, pracując nad jednym kawałku na raz. Najpierw trzeba sporządzić proste rzuty, gdzie chcesz umieścić szafki i urządzeń. Rozważenia na wyspie lub półwyspie, i zdecydować, czy chcesz mieć spiżarnię.

Jeśli Twoja kuchnia wchodzi do jadalni, można oddzielić od siebie z półwyspu, który jest tylko dolne szafki i blat. To wygląda naprawdę świetnie, gdy dodasz barstools, dzięki czemu można mieć przekąskę w kasie. Inną opcją masz, jeśli chcesz mieć przestrzeń otwartą piętro jest dodanie kredensu na końcu, gdzie szafy przedłużyć do jadalni, albo w pełnym sztukę lub po prostu model narożny Aby zrobić szafki kuchenne wtapiają się w tej części pokój.

drzwi lustrzane

Zastanów się, co chcesz mieć w obszarach narożnych szafek. W szafkach dolnych, leniwy Susan działa dobrze w głębokich narożników, dzięki czemu można go obracać wokół, aby zobaczyć, co tam przechowywane zamiast dotrzeć daleko w głębokich szafkach narożnych. Narożniki blatu mogą być również wykorzystywane przez dodanie garaży, które są objęte przestrzenie roll top drzwi. Są to obszary, prefekt wykorzystywać jako magazyn dla pieczywa lub dla małych urządzeń, takich jak czajniki i mikserów, i będzie obszar licznik jasne.

Kiedy już układ z planem, to możesz zacząć szukać w różnych rodzajach drewna i szafy wzorów. Można zdecydować się na wyjście z szafy typu misji z ciemnego drewna ciężkiego i dużego sprzętu. Może nie chcą mieć zawiasy wskazujące na drzwiach, w takim przypadku byłoby udać się z bezramowych szafek. Szklane wkładki w drzwiach szafek górnych naprawdę wyrusza wygląd szafy. Po dokona niu wszystkich decyzji o tym, jak chcesz wyglądać szafki, można zdecydować się na rodzaj materiału, którego chcesz użyć.

– autor artykułu