drzwi japonskie

Stwórz własną drewniany zagłówkiem

Projekty mebli może być świetny sposób, aby spersonalizować swój dom, nie wydając dużo pieniędzy. Łóżko ramki z zagłówkach może kosztować w tysiącach dolarów w sklepach meblowych. Tworząc własną zagłówkiem, można zaoszczędzić pieniądze i zapewnić, że końcowy kawałek jest dokładna styl i balony reklamowe z nadrukiem kolor poszukujesz.pediatra poznań Można również utworzyć zagłówkiem proste lub tak skomplikowane i twórcze, jak chcesz, co daje nieograniczone możliwości, których nie znajdziemy w żadnym sklepie.

drzwi japonskie

Tworząc zagłówkiem, że przywiązuje do lub opiera się o ścianę, można personalizować sypialnię bez budowania całą ramę łóżka lub zajmowania miejsca w pokoju. Niedrogi metalowa rama może obsługiwać łóżko kontynentalne i materac a zagłówkiem jest podparty za łóżkiem lub przymocowana do kołków w ścianie. Kilka uwag przy planowaniu projektu zagłówkiem domowe są jak (i ??czy) można przymocować go do ściany, rozmiar materaca, pożądana wysokość zagłówka i styl innych mebli w pomieszczeniu. Zagłówek może być krótki lub wysoki i może wystawać poza szerokość materaca, w zależności od wyglądu pragnienie.

Zanim zaczniesz, musisz pomiary materac oraz plan projektu, który jest wykonalna ze względu na swoje umiejętności i poziom komfortu. Budując drewniane wezgłowie, masz nieograniczone możliwości projektowe. Możesz poplamić lub pomalować dowolną kombinację kolorów i nadać mu awaryjną lub polerowane wygląd.

drzwi japonskie

Czy opierając się lub umieszcza swój zagłówkiem do ściany, ostrożnie decydować wysokość, na której zagłówkiem powinna usiąść przed rozpoczęciem projektu, gdyż może to mieć wpływ na wymiary zagłówkiem. Istnieje kilka odpowiednie metody mocowania zagłówkiem do ściany, ale trzeba będzie dołączyć go do kołków w ścianie za najbardziej bezpieczny montaż. Niektóre pomysły dotyczące instalacji są w użyciu przepłukać wierzchowce lub zbudować klatkę na zagłówkiem, który dołącza do deski przykręcone do ściany.

Dla prostej konstrukcji drewnianej zagłówkiem, zaczynać się od odpowiedniej wielkości, pojedynczy kawałek drewna obejmującym szerokość materaca. Głównym kawałek drewna mogą być oprawione i malowane lub barwione zgodnie z potrzebami, a nawet pokryte amortyzację a następnie owinięty w tkaninę. Alternatywnie, można utworzyć wzór siatki przy użyciu wielu płyt lub drewniane kwadraty o bardziej nowoczesnym stylu. Te niestandardowe prostu wykonane zagłówki mogą być ozdobione przycisków drewna, kołki lub kostek do unikalnego wyglądu. Nawet stare drewniane drzwi i rolety mogą być przemalowane i repurposed pod zagłówki, więc nie wahaj się przebiec sklepy z antykami i pchle targi, aby dostać świeże pomysły i inspiracje dla swojego projektu zagłówkiem. Pomyśl o swojej zagłówkiem jako dzieła sztuki; żaden styl lub kolor jest wyłączony limitów!

– autor artykułu