drzwi dwuskrzydlowe Oczekiwać, że kwitną w maju-czerwcu, z lżejszym rebloom w późniejszym latem i jesienią, wydłużenie sezonu i pozwala cieszyć się jego pięknem i zapachem dwa razy w ciągu roku. Liście okazuje jasnożółty jesienią.

W przeciwieństwie do innych wspólnych bzy, krasnolud koreańskich obficie kwitnie bzu w młodym wieku i nie jest podatna na mączniaka. Oczekiwać, że rosną cztery do pięciu stóp wysoki i szeroki, idealny rozmiar na granicy całorocznym, sadzenie fundacja lub krzewów granicy planie. Bez względu na to, gdzie Dwarf Koreański Lilac jest posadzone w ogrodzie, to z pewnością będzie wyjątkowe rok po roku.

Sadzenie i pielęgnacja

drzwi dwuskrzydlowe

Dwarf Koreański Lilac jest trudna roślina, prawdziwy przeżył. Ponad dziesięć lat temu posadziliśmy niektóre w drewnianych pudełkach, które zostały sadzarka gotowych na czarnym górnym parkingu w pełnym słońcu. Te pudełka plantator nie dostać żadnego dodatkowego wody http://www.lilyrosehomespa.pl/, tylko to, co matka natura zapewnia. Każdego roku bzy kwitną obficie, trzymaj swoje liście całe lato bez brązowienia, rebloom jesienią i nigdy nie cierpieć zimą zamierają. Po suszy w 2002 roku, spodziewałem bzy być całkowicie martwy. Kiedy pojechaliśmy na wiosnę 2003 roku były w pełnym rozkwicie, tak jak zostały one co year.For najlepszych wyników roślin wczesną wiosną. Bzy wymaga co najmniej 6 godzin bezpośredniego światła słonecznego w ciągu dnia. Zakład w dobrej, dobrze przepuszczalnych glebach. Woda regularnie aż do siedzibę i latem. Przycinać stare kwitnienie dala zaraz po kwitnieniu, aby zachęcić więcej kwiatów. Nawozić z żarówką-Tone na sadzenia i ponownie na wiosnę.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić krasnolud koreański Lilac na stronie Carroll Gardens.

drzwi dwuskrzydlowe

Alan Summers, prezes Carroll Gardens, Inc, ma ponad 30-letnie doświadczenie w ogrodnictwie i projektowania krajobrazu. Dokonał Carroll Gardens jednym z przedszkoli wybitny Americaâ, posiadające wprowadzono ponad 20 nowych bylin i krzewów woody na przestrzeni lat i ponownie liczną A „Losta” odmiany z powrotem do amerykańskich ogrodników.

Carroll Gardens publikuje cotygodniowy biuletyn online napisany przez Alana. Zawiera cenne porady ogrodnicze oraz wskazówki i odpowiedzi na pytania klientów.

W każdą sobotę, Alan gospodarze wezwania na forum ogrodniczej w radiu WCBM – 680 AM. Dla tych spoza obszaru słuchania WCBM, mogą słuchać audycji przez Internet.

– autor artykułu