drzwi bezprzylgowe W miesiącach letnich, kiedy wilgotność jest wyższa, drewnianej podłogi będzie poszerzyć i luki zniknie. Jeśli jest zbyt dużo wilgoci w podłożu spowoduje to deski drewniane do kubka lub klamry. Prawie wszystkie problemy związane z drewnianej podłogi są spowodowane nieprawidłową instalacją i sub przygotowania podłogi. Z tego powodu ważne jest, podczas instalowania drewnianej podłogi, która została wykonana poprawnie Zalecane metody instalacji przez producenta.Zestaw Street Workout

Bezpośrednie Instalacje klejowe

Bezpośredni montaż kleju wymaga użycia kleju zastosowanego podłogi bezpośrednio na podłożu (nie stosować bezpośrednio do płyt). Ten sposób może być stosowany na drewnianych i betonowych podkładów. Gdy wykonano prawidłowo jest to najbardziej stabilna Sposób montażu podłóg z litego drewna jako elastyczny klej pozwala podłogi podłogi rozszerzają się i kurczą bez żadnych problemów.

Jeśli r na betonowym podłożu trzeba najpierw sprawdził betonu wilgoć, jeżeli podłoga ma zawartość wilgoci wynosi ponad 4%, następnie poczekać, aż sub podłoga wysycha do osiągnięcia tego poziomu lub użyć odpowiedniego barierę dla wilgoci, zalecamy Sika Mb Primer, aby zapewnić wilgotne nie wznosi się do swojej nowej podłogi .

Należy również pamiętać, że nowe płyty betonowe wymagają minimum 60 dni Czas schnięcia przed pokrywając je drewnianą podłogę.

Wszystkie betonowe sub-podłogi muszą być suche, gładkie, poziom i wolne od wad konstrukcyjnych. Jeżeli betonowa podłoga jest nierówna sub zalecamy używanie sika lateksowej związek Samopoziomujący do wyrównywania podłoża. Beton musi być wolne od zanieczyszczeń tj farby, oleje, smary wosku, brud i związki utwardzające (powodem tego jest to, że trzeba związek Samopoziomujący związać z tą grupą piętrze) .Te można usunąć chemicznie lub mechanicznie jak twój lokalnego przechowywania sprzętu i będą sprzedawać prawidłowego czyszczenia podłogi, ale nie należy używać do usuwania rozpuszczalników opartych pod żadnym pozorem.

– autor artykułu